Płyty faliste HIGHLUX

OPIS

HIGHLUX® Płyty kanalikowe i faliste
Dobry wybór najwyższej przejrzystości

Ze względu na dużą przejrzystość i stabilność przy zachowaniu niskiej wagi, płyty HIGHLUX® to idealny materiał do budowy obiektów mieszkalnych i budynków użyteczności publicznej. Płyty HIGHLUX® wykonane z najlepszych komponentów PMMA(akryl) a także dzięki silnym wiązaniom łańcuchów cząsteczkowych zapewnia znakomitą stabilność UV. Oznacza to, że np. falowana pleksi na dach wykazuje maksymalną ochronę przed promieniowaniem UV, żółknięciem i utratą światła. Pokrycie dachu prezentowaną pleksi to korzystanie ze specjalnej technologii Naturally UV-Stable.

HIGHLUX® płyty kanalikowe 

Niezrównana czystość barwy i atrakcyjny wygląd przez długi czas.

Dzięki swojej specjalnej geometrii płyty gwarantują nadzwyczaj dobrą nośność przy jednocześnie niewielkim ciężarze własnym.

 • Powietrze zamknięte w komorach zapewnia doskonałą termoizolacyjność.
 • Duże formaty płyt komorowych HIGHLUX® pozwalają zaoszczędzić wiele pracy przy konstrukcji nośnej.
 • Zabrudzenia i pył są bardzo łatwo zmywane z gładkiej powierzchni przez deszcz.
 • Specjalne rodzaje płyt można stosować również jako przeszklenie przeciwsłoneczne.

HIGHLUX® Płyty faliste

Dobrze przemyślane rozwiązanie. Wszechstronne zastosowanie, niezwykle odporny na warunki atmosferyczne i starzenie się

 • Płyty faliste HIGHLUX® zostały zmodyfikowane pod kątem udarności i zapewniają bezproblemowy montaż oraz odporność na gradobicie.
 • Dzięki specjalnym geometriom płyt z pleksi falistej przezroczystej na dach można w łatwy sposób budować wysokiej jakości przeszklenia dachowe.
 • Zabrudzenia i pył są bardzo łatwo zmywane z gładkiej powierzchni potocznie zwanej pleksy przezroczystej na dach przez deszcz.Różnorodność płyt pozwala na dużą swobodę działania w aranżacji.
 • Różnorodność pozwala na dużą swobodę działania w aranżacji -np. wykonanie przezroczystego zadaszenia oraz zabudowy ścian tarasu.
 • Kształtki służące do połączenia ze ścianą oraz osłony kalenicy stanowią uzupełnienie tych możliwości.
 • Dzięki specjalnemu ulepszeniu cieplnemu płyty faliste HIGHLUX® można również stosować w przeszkleniach przeciwsłonecznych.Naturalna ochrona przeciwko żółknięciu i utracie światła.

Naturalna ochrona przeciwko żółknięciu i utracie światła.

Oprócz światła i ciepła słońce wysyła również promieniowanie ultrafioletowe, którego niebezpieczny udział na Ziemi jest coraz większy w wyniku dziury ozonowej. HIGHLUX® składa się w całości z ekstremalnie mocnych i odpornych na UV łańcuchów cząsteczkowych.

Specjalna technologia Naturally UV-Stable w pełnym zakresie stabilizuje HIGHLUX® od wewnątrz. Dzięki temu chroniona jest cała płyta, nie tylko na powierzchni. Oznacza to maksymalną ochronę przeciwko promieniowaniu ultrafioletowemu, żółknięciu oraz utracie światła. Te optymalne właściwości pozwalają zastosować plexi na:

 • dach tarasu
 • wiata do parkowania samochodów
 • pergola
 • osłona przeciwwietrzna - wiatrołap
 • zadaszenie hal przemysłowych itd.


Poszukujesz najwyższej jakości pleksy falowanej na dach przezroczystej? Nasi specjaliści z przyjemnością udzielą wszelkich informacji i pomogą dopasować najlepszy produkt do Twoich indywidualnych potrzeb.
DANE TECHNICZNE

Płyty Faliste

Płyty kanalikowe

 


OBRÓBKA I MONTAŻ

Przechowywanie:
W miarę możliwości przechowywać w pomieszczeniach. Płyty faliste HIGHLUX® chronione są podczas wysyłki białą plandeką PE (możliwość recyklingu) przed światłem słonecznym, promieniowaniem UV oraz wilgocią. W przypadku składowania na wolnym powietrzu nie zdejmować opakowania zewnętrznego. W stosie można układać maks. do 3 palet ze standardową zawartością.

 

 

DO POBRANIA

Katalogi produktów:

 

 

 

 

 

 Instrukcje montażu:

 

 

 

 

 

Gwarancje:

 

 

 

 

 

 


GALERIA

highlux.pngfala PMMA grafitowa pryzmatyczna.jpgfala PMMA bezbarwna gadka.jpgfala PMMA bezbarwna pryzmatyczna.jpgfala PMMA bezbarwna struktura C.jpgfala PMMA dymna pryzmatyczna.jpgfala PMMA dymna struktura C.jpghighluxkanalik16opal1.jpghighluxkanalik16opal2.jpghighluxkanalik16bb1.jpghighluxkanalik16bb2.jpghighluxkanalik16bb3.jpghighluxkanalik16bb4.jpghighluxkanalik16bb5a.jpghighluxfalaPCbb1.jpghighluxfalaPCbb2.jpghighluxfalaPCbb3.jpgFala HIGHLUX SWP.jpg