Cięcie tworzyw

Kwadrat, trójkąt, koło a nawet gwiazdka! Z płyt utniemy niemal wszystko. Dysponujemy fachowcami i profesjonalnymi narzędziami do wykonania niemal każdego zlecenia. Piła tarczowa, frezarka, wyrzynarka a do bardziej zaawansowanych kształtów - frezarka CNC i laser (te ostatnie wykonujemy w naszej siedzibie głównej w Raciborzu). Jeśli jednak nie będziemy w stanie wykonać czegoś na miejscu możemy zrobić to w zaprzyjaźnionych i co najważniejsze sprawdzonych firmach.

Na miejscu standardowo możemy wykonać cięcie maksymalnie na dł. 7m. Ale cięliśmy też płyty 12m  Jeżeli chcesz uciąć dłuższą  niż standardowo płytę zapraszamy do kontaktu gdzie porozmawiamy o naszych możliwościach http://www.knopik.pl/kontakt

Tworzywa konstrukcyjne możemy ciąć piłą taśmową - maksymalna średnica cięcia 300mm.

Pamiętaj: Cięcie wykonujemy na naszych materiałach. Bierzemy wtedy pełną odpowiedzialność za wykonaną pracę. Jeśli natomiast mamy ciąć materiał powierzony, nie bierzemy odpowiedzialności za to jak się on zachowa (czy np. nie popęka)

Uwaga: Staramy się ciąć płyty bardzo dokładnie. Należy jednak wziąć pod uwagę, że płyta rozszerza się lub kurczy pod wpływem temperatury ( może to być nawet 3mm/m na każde 20°C) dlatego pod wpływem czasu i zmiennych warunków wymiar może się nieznacznie zmieniać.

 

Cięcie laserem CO2 pleksi PMMACięcie piłą taśmową pręt okrągły o średnicy 300mm PA6 poliamidCięcie Piłą taśmową PA6 poliamid